váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2017/2018

Poslední den školního vyučování 2017/2018:

29. 6. 2018

Hlavní prázdniny:

2. 7. - 31. 8. 2018

Sportovně turistický tábor v polském Ujazdu

Začátek druhé poloviny prázdnin si 15 žáků naší školy zpříjemnilo pobytem na sportovně turistickém táboře „Ve zdravém těle zdravý duch“, který proběhl v polském Ujazdu. Pokračuje tak spolupráce našeho města s partnerským Ujazdem a také s klubem Hope house, který zajistil pedagogický dozor.

Účastníci se přesunuli do Polska, kde je čekal bohatý program se spoustou zážitků. Navštívili park miniatur v Olszowé, město Visla, horu sv. Anny, muzeum ve Krasiejowie, podzemní doly vTarnowskich Górach a další zajímavá místa. Mnoho času strávili také sportováním – plavání v aquaparku, střelba z kuše a vzduchovky, návštěva lanového centra atd. Večery byly věnované kulturním a zábavním aktivitám, při kterých vznikla nová přátelství českých a polských dětí.

Tato aktivita byla realizována z prostředků evropských fondů.

obrazek
obrazek
obrazek


admin, 6. 9. 2017, 16:05

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci