váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Školní akademie - Tentokrát s Machem a Šebestovou

Zajímavé odpoledne pro rodiče, prarodiče a další příznivce připravili žáci a učitelé 1. stupně Základní školy v Břidličné. V úterý 8. června se žáci předvedli na slavnostní akademii, která byla jednou z akcí, konaných pravidelně jednou do roka. Školní akademie tentokrát nesla název „Letem světem s Machem a Šebestovou“.

Celým vystoupením provázeli Mach (alias Petra Horňáčková) a Šebestová (alias Lucie Sajbotová), kouzelné telefonní sluchátko namluvil Martin Mihál, kteří hledali pomocí senzačního sluchátka svého psa Jonatána, a to rovnou po celém světě. Navštívili Grónsko, Ameriku, Orient , Slovensko a dokonce zavítali i na neznámou planetu k mimozemšťanům.

Neuvěřitelná taneční vystoupení malých letušek, břišních tanečnic, mimozemšťanů, oveček, labutí, mažoretek a vlastně všech, kteří se na ní podíleli, byla velmi originální, krásně připravená a vystupujícím i jejich pedagogům se zúročila v podobě potlesku zcela zaplněného sálu. Někdy se dokonce ani nechtělo věřit, že secvičená vystoupení nejsou dílem baletních mistrů a balerín. Veliké poděkování patří také všem sponzorům (Pepé Šustr, farní úřad v Břidličné, Michal Kocúr, Biatlon – Břidličná, Bernardini Břidličná), bez kterých by se akce jen těžko uskutečňovala.

Chcete se podívat? Fotky.

Mgr. Hana Dobrozemská

admin, 17. 6. 2010, 10:20

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci