váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Probouzení broučků

     Že jste o tom už slyšeli? Ano, máte pravdu, vždyť tento ročník, který se konal 29.4., byl již 5. Ale podle účasti dětí neztrácí na své oblíbenosti. Letos nám přálo i krásné slunečné počasí, a tak se mohla většina soutěžních disciplín uskutečnit ve venkovních prostorách školního areálu.

     Odpoledního programu, pořádaného již tradičně Studentským klubem při ZŠ Břidličná, se zúčastnilo okolo 80 soutěžících, tedy těch, kdož se nepřišli pouze kouknout, ale naopak se aktivně zapojili do připraveného programu. Jako již tradičně zde nechyběla malá dílnička, kde si vyráběli berušku, prošli hrátkami rozvíjejícími jemnou motoriku. Nechyběla ani „opičí“ dráha, židličkovaná, lov rybiček a další soutěžní disciplíny. A rovněž letos nechyběly odměny pro ty, kdož zvládli všechny disciplíny.
     Možná stojí za zmínku, že nejmladšími účastníky byla 2letá holčička a jen o málo starší chlapeček, doprovázení svými maminkami, a věkově nejpokročilejší byli naši bývalí absolventi, dnes již 17letí. Potěšila nás však i účast rodičů či prarodičů malých závodníků.
     Pro ty, kdož si chtěli odnést trochu toho veselého dne i domů, byly připraveny sazeničky aksamitníků. Taková malá premiéra a pokus o naši vlastní Mini Flóru. V této myšlence chceme pokračovat i v příštích ročnících a rozšířit sortiment květin tak, abychom dokázali potěšit co nejvíce lidí.
     Bylo by ještě o čem psát, ale fotky vypoví o celé náladě asi nejvíc, takže se koukněte sami. Všechny zájemce a příznivce již nyní zveme na setkání při podzimním Uspávání, o jehož přesném termínu vás budeme včas informovat.

Fotky

admin, 5. 5. 2010, 12:12

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci