váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2017/2018

Ředitelské volno:

25. 5. 2018

Poslední den školního vyučování 2017/2018:

29. 6. 2018

Hlavní prázdniny:

2. 7. - 31. 8. 2018

Předvánoční koncert dětského „sborečku“ se sborem Bernardini

     V posledním týdnu před Vánoci sbor Bernardini uspořádal pro děti naší školy v kostele Tří králů s dětským „sborečkem“ společný koncert. Ve vyzdobeném kostele zazněly nejdříve adventní písně, při kterých byly zapáleny již tři adventní svíčky. Předvánoční atmosféru přítomným naladily koledy a vánoční písně za hudebního doprovodu kytar, flétny a varhan. Odměnou členům oběma sborů byl závěrečný společný zpěv se všemi posluchači a obrovský potlesk. Všechny děti i dospělí se na závěr zahřáli výborným čajem a malí zpěváčci obdrželi sladký balíček a dáreček. 

     Děkujeme všem členům sboru Bernardini za krásné vystoupení a jejich čas věnovaný našim dětem, hlavně paní Bernardině Mereďové za vedení malého „sborečku“, který také vystupoval při rozsvěcování vánočního stromu v Rýmařově a v Břidličné, ve Velké Štáhli na „čertovské„ besídce, ve Vajglově na společném koncertě s velkým sborem, pro jubilanty města ve společenském domě, v klubu seniorů… dětem také patří velká pochvala a poděkování za všechna vystoupení.

Fotky

Mgr. Jarmila Gardoňová

admin, 10. 1. 2018, 8:59

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci