váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Manitou nám přál

     Je zde nový týden a s ním i čas na pár řádek od nás. Tedy z SK Břidličná i JK Jestřábí o. s. Václavov u Oskavy. Tyto dva kluby se totiž již podruhé spojily, aby připravily víkendový den pro všechny bez rozdílu věku – děti, mládež i dospělé, kteří upřednostní pobyt na zdravém vzduchu před vysedáváním u PC.

     Po úspěšném programu nazvaném Tenkrát na Západě nás nyní čekalo Indiánské léto, naplánované na 13. 10.

      Ještě v pátek to však moc nadějně nevypadalo, chlad, vítr, zamračeno. V noci se přidal i silný déšť, takže se organizátoři začali trochu obávat, jak to celé dopadne. Jasně, že byl připraven program tak, aby se dal uskutečnit v suchu i za nepříznivého počasí, u kamen bylo připraveno  dříví, v hrnci dostatek horkého čaje…,  ale to hlavní,  projížďka na koníčcích, ta přece jen potřebuje trochu sucha, proto ta obava. 

     Ale sobotní ráno nás přivítalo slunečními paprsky :-) ! Takže bylo hned jasné, že tentokrát pro nás bude 13 šťastným číslem a indiánský patron Manitou nám bude přát. Naše očekávání se nejen splnilo, ale skutečnost předčila i ta nejoptimističtější naděje. Bylo by možné psát o každé z disciplín i o připraveném občerstvení. Ale jsme si jistí, že daleko výstižnější než spousta písmenek budou pořízené fotografie. A pokud byste jich chtěli vidět víc nebo se dovědět cokoliv bližšího, stačí když se kouknete na stránky www.jkjestrabi.cz.

     Jen pro úplnost ještě dodáváme, že na akce, ale i mimo ně, můžete přijet po domluvě kdykoliv, a už se na vás moc těšíme.

     Další nejbližší akcí, kterou SK Břidličná nyní chystá, je už tradiční Uspávání broučků, které se uskuteční dne 30. 10. Ani zde nebude chybět spousta zábavy, a jak se již stalo zvykem, i lampiónový průvod. Takže se už na všechny malé i větší broučky se světýlky i bez nich moc a moc těšíme !!! :-)

Mgr. Květa Děrdová

admin, 16. 10. 2012, 13:05

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci