váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Košík plný radosti

     Ale snad i mnohem víc si navzájem darovaly děti z DD Janovice a dívky ze ZŠ Břidličná. Stalo se tak 8. 12., kdy se žačky ze 7. A, členky SK Břidličná, vypravily, za doprovodu pedagoga, na cestu za svými malinkými kamarády z domova. Navázaly tak na tradici založenou před pěti lety členy studentského klubu.

     Samo, že tomu předcházela spousta příprav i nervozity, zda se bude maličkým líbit veselý čert a něžný anděl a neméně přátelský Mikuláš, v jejich podání.
     Když bylo vše připraveno a zabaleno všech 15 balíčků, letos bohužel bez sponzorské pomoci, tedy vše pouze v režii SK Břidličná, nastal ten pravý čas zaklepat na dveře domova.
     Během chviličky byli čert, anděl i Mikuláš obklopeni dětmi, které se na ně už moc těšily. Nu, a co bylo dál? Jen samé veselí, a to jak při společném zpívání, nebo nejrůznějších hrách, rozdávání balíčků či společném skládání maxi puzzlí – dárečku, na který si žáci vydělali sběrem starých baterií.
     Během společně strávené hodiny a půl došlo i na pochování, pohlazení… Prostě všemu, co k opravdovému kamarádství patří :-). Už teď se v 7. A domlouvají na dalším společně tráveném volném čase s malinkými kamarády. Zda zrealizují nějaké zimní radovánky se stavěním sněhuláka, jízdou na saních, nebo něco naprosto netradičního… Nechme se překvapit. A nebojte se, určitě Vás o tom budeme zase informovat. Vždyť není nic cennějšího, než umění dokázat se vzájemně obohacovat svou přítomností.

     Podívejte se na fotky!

Mgr. Květa Děrdová
vedoucí SK Břidličná

admin, 11. 12. 2011, 20:56

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci