váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Jumping Drums

     Tato dvě slova mají přímo zázračný účinek. Nevěříte ? Zkuste se zeptat kteréhokoliv žáka či žákyně ze ZŠ Břidličná. Oni vám to rádi potvrdí a co víc. Hned vám jejich význam i vysvětlí, nu a já se pokusím o totéž.

     Jedná se totiž o jednu atypickou, fantastickou a nadčasovou hudební skupinu. Tedy přesněji skupinu báječných bubeníků vedených Ivo Batouškem.
     Tak právě tato skupina navštívila dne 18.3. Břidličnou a připravila pro již zmíněné žáky opravdu super dopoledne. Dokonce hned ve dvou samostatných blocích výchovného koncertu. Zvlášť pro I. stupeň, tedy děti z 1–5. tříd a zvláště pro 6. až 9. třídy.
     Co však měly oba koncerty společného byla velice bezprostřední kamarádská atmosféra, chuť dětí se něco dozvědět a nadšení z toho, že si kromě poslechu mohli dokonce i sami vyzkoušet hru na africké bubny. Panečku, to vám byl bezvadný zážitek, jestli nevěříte, stačí, když se kouknete na foto. A nejen to, malí bubeníci si dokonce zahráli s celou kapelou.
     A aby radosti nebylo ještě konec, Ivo Batoušek předal zástupci školního bubenického kroužku i sady paliček. Snad ani nemusím psát, kolik radosti tím udělal.
     A pokud nevěříte, že taková hudba dokáže potěšit či naopak jsme vás svým povídáním nalákali a máte chuť si také tuto skupinu osobně poslechnout, nic není nemožné !! V tom případě vás všechny srdečně zveme na již třetí setkání s touto kapelou, které plánujeme na měsíc červen.

Mgr. Květa Děrdová

Fotky z koncertu v tělocvičně

admin, 24. 3. 2010, 10:03

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci