váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2017/2018

Ředitelské volno:

25. 5. 2018

Poslední den školního vyučování 2017/2018:

29. 6. 2018

Hlavní prázdniny:

2. 7. - 31. 8. 2018

Bývalí zaměstnanci naší školy založili svůj klub.

     Z iniciativy služebně nejmladší paní učitelky – důchodkyně Jany Hoškové a bývalé ředitelky paní Hany Schneiderové, se sešli 9. listopadu v prostorách naší školy téměř všichni bývalí učitelé a zaměstnanci školy a založili tak svůj klub, s tím, že se pravidelně budou scházet za účelem společné zábavy, výměny informací a vzpomínání na svá učitelská léta.

     Současná paní ředitelka Ivana Václavíková všechny srdečně přivítala, popřála dobrou náladu a poděkovala jim za jejich mnohaletou činnost na naší škole. Poté se slova chopila bývalá ředitelka paní Hana Schneiderová. Je téměř neuvěřitelné, že tohoto prvního setkání se zúčastnilo 24 bývalých zaměstnanců. Chlapskou populaci zastoupili páni učitelé Zavadil, Sitař, Pospíšil, bývalý sekretář pan Konečný a bývalý školník pan Petrek. Paní učitelky se sešly v tomto složení: pí uč. Schneiderová, Hošková, Gazárková, Nedomová, Wurmová, Šimková, Slouková, Sembtnerová, Králiková, Laichmanová, Šišmová, Dinerová, Pelikánová, Zatloukalová, Štosová, Glacnerová, Zemánková, školnice paní Petreková a ekonomka paní Kočí, která šla do důchodu letos v květnu.
     Další setkání proběhne 8. prosince a je velmi milé, že jsme byli pozváni i my pedagogové současní.

Ing. Miroslav Glacner

duchodci-nahled

Ing. Miroslav Glacner, 16. 11. 2011, 10:46

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci