váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Broučci už šli do hajan :-)

     Tak a už je to tady! Dne 6.11. se  opět, tak jak v minulých letech, uskutečnilo pod záštitou SK Břidličná a podpory ZŠ zábavné odpoledne nazvané Uspávání broučků.

     Je pravdou, že tentokrát byl již na „uspávání“ nejvyšší čas, dokonce i chladné a deštivé počasí toho bylo důkazem. 

     Právě toto počasí bylo příčinou, proč se nejdříve organizátoři báli malé účasti, ale opak byl pravdou. Přestože se nad Břidličnou honila jedna deštivá přeháňka za druhou, ve vestibulu ZŠ bylo rušno jako ve včelím úlu. Jak by také ne, když zde bylo rozmístěno hned 10 soutěžních stanovišť a venku velký skákací hrad i dva koníci z JK Jestřábí o.s. Oskava. 

     A to ještě nebylo všechno :-). Každý soutěžící, který splnil úkoly na všech deseti stanovištích, si po odevzdání soutěžního průkazu mohl vyzvednout hodnotnou cenu. Tou byla letos dóza vitaminových želatinových bonbonů Vibovit Safari, které pro ně získalo SK Břidličná od firmy Teva Pharmaceuticals CR. Tak se díky ní může chránit před nemocí nejen 95 letošních soutěžících, ale zbylo i pro všechny pořadatele. Těmi byli žáci z 9.A. A že to byli šikovní pořadatelé potvrdí každý z návštěvníků. Je třeba říct, že k velké radosti pořadatelů to byli ve velké míře rodiče či prarodiče s předškoláčky, nebo s dětmi z I. stupně. 

     Dobrou náladu dovršil ještě již tradiční lampiónový průvod, zakončený dvěma ukolébavkami zazpívanými přítomnými dětmi pod taktovkou paní učitelky Györgyové.  Nu, a aby se ten den opravdu dobře usínalo nejen broučkům, ale i všem přítomným, vše zakončil pěkný ohňostroj. Co napsat na závěr? Snad jen to, že už nyní se těšíme na jarní Probouzení, ale mezi tím nás čekají ještě Vánoce a  spousta zimních radovánek. Tak ať si vše ve zdraví užijete!

Fotky

 

Květa Děrdová

SK Břidličná

admin, 12. 11. 2013, 20:22

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci