váš prohlížeč nepodporuje flash

Info panel

Organizace školního roku 2018/2019

Vydávání vysvědčení za 1. pol.:

31. 1. 2019

Pololetní prázdniny:

1. 2. 2019

Jarní prázdniny:

4. 3. - 10. 3. 2019

Velikonoční prázdniny:

18. 4. 2019

Poslední den školního roku 2018/2019:

28. 6. 2019

Hlavní prázdniny:

29. 6. - 1. 9. 2019

Ahoj děvčata a kluci,

ale i všichni dospělci, co sledujete, že už je zde zase nový školní rok.      Tentokrát si budeme psát na sešity ročník 2012/13. Pro někoho je 13 nešťastným číslem, pro jiného stejná, jako každé jiné číslo, nu a já bych si moc přála, aby pro nás všechny byla šťastným a přinesla nám kromě starostí, učení a práce i mnoho hezkých chvil !

     Proto jsem moc a moc přemýšlela jak k těm pěkným chvilkám mohu přispět já osobně, a samo s sebou i Studentský klub :-). A tak jsem nelenila, psala, sháněla a zajišťovala… Prostě od září si budete moct vypůjčit v naší knihovně opět nové tituly. Tentokrát dokonce 37 zbrusu nových knih. Tak prostřednictvím SK Břidličná chtějí přispět ke zvýšení čtenářské gramotnosti oslovená vydavatelství Albatros a Fragment. Proto nám většinu knih poslala jako sponzorský dar. Především si však všichni přejeme, aby si naši čtenáři mohli opravdu zpříjemnit každý všední den něčím pěkným.

     Pochopitelně jsme ani letos nezapomněli na naše prvňáčky. Jak už se stalo pomalu tradicí, i letos se SK bude podílet na uvítacím dárečku pro naše nejmenší školáčky.
     Proto jsme i letos oslovili nejednu firmu či instituci, protože penízků není nikde dost, tedy ani SK nedisponuje neomezenými fondy, a vyplatilo se to :-)! Právě díky sponzorským darům, které mi na základě žádosti pošta doručovala v průběhu celých prázdnin, můžeme udělat našimi balíčky spoustu radosti.
     V té souvislosti bych moc ráda poděkovala všem sponzorům, kteří nám pomohli zajistit dárečky.

Mgr. Květa Děrdová
vedoucí SK Břidličná

admin, 2. 9. 2012, 21:53

Připojeno 0 komentářů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 

Motto školy v návaznosti na environmentální výchovu a sport:
„Komu se nelení, tomu se zelení“

© 2009 - 2012 Základní škola Břidličná, Komenského 360, Břidličná, 793 51; tel.: +420 554286104

web používá Redakční systém pro blog, design by Vaci