Jídelní lístek
Školní jídelna Břidličná

18. – 22. 3. 2019

PONDĚLÍ:
Polévka: Slepičí polévka s těstovinou (CEL,HOŘ)
Hlavní jídlo: Žemlovka s jablky (OBI,VEJ,MLE)
Dezert: Pudinkový dezert (MLE)
Nápoj: Čaj s ovocnou příchutí slazený

ÚTERÝ:
Polévka: Fazolová polévka-fazole Adzuki (OBI,MLE,CEL)
Hlavní jídlo: Rybí filé pečené na másle s citrony (OBI,RYB,MLE)
Bramborová kaše (MLE)
Kompot míchaný
Nápoj: Mléčný nápoj (MLE)
Sirup s ovocnou příchutí

STŘEDA:
Polévka: Zeleninová polévka s kukuřičnými vločkami (OBI,MLE,CEL)
Hlavní jídlo: Kuře na smetaně (OBI,MLE,CEL,HOŘ)
Houskové knedlíky (kynuté) (OBI,VEJ,MLE)
Nápoj: Minerálky
Ovoce: Mandarinka

ČTVRTEK:
Polévka: Kapustová polévka s bramborem (OBI)
Hlavní jídlo: Roštěná přírodní (OBI,HOŘ)
Rýže dušená
Zeleninová obloha
Nápoj: Džusy

PÁTEK:
Polévka: Mrkvová polévka s nudlemi (OBI,MLE)
Hlavní jídlo: Halušky s kysaným zelím a slaninou (OBI,VEJ)
Dezert: Müsli tyčinka (OBI)
Nápoj oběd Voda se sirupem

25. – 29. 3. 2019

PONDĚLÍ:
Polévka: Polévka z rybího filé s krutonky (OBI, RYB, MLE, CEL)
Hlavní jídlo: Vepřové žebírko bratislavské (OBI, MLE)
Rýže dušená bylinková
Nápoj: Voda se sirupem s vlákninou
Mléčný nápoj (MLE)
Ovoce: Banán

ÚTERÝ:
Polévka: Polévka z fazolových lusků (OBI, MLE)
Hlavní jídlo: Kuřecí řízek smažený (OBI, VEJ, MLE)
Bramborová kaše (MLE)
Kompot míchaný
Nápoj: Sirup s ovocnou příchutí

STŘEDA:
Polévka: Zeleninová polévka s drožďovými knedlíčky (OBI, VEJ, CEL)
Hlavní jídlo: Hrachová kaše s cibulkou (OBI, MLE)
Párky jemné
Okurka kyselá
Chléb kmínový pšeničnožitný (OBI)
Nápoj: Čaj černý s citrónem slazený

ČTVRTEK:
Polévka: Bramborová polévka s kořenovou zeleninou (OBI, CEL)
Hlavní jídlo: Vepřová plec na slanině (OBI)
Těstoviny (OBI)
Zelenina nakládaná – kyselá (CEL)
Dezert: Moučník pomerančovník (OBI, VEJ)
Nápoj: Čaj s ovocnou příchutí slazený
Mléčný nápoj (MLE)

PÁTEK:
Polévka: Vločková polévka (OBI, MLE, CEL)
Hlavní jídlo: Květákový mozeček (VEJ, MLE)
Brambory vařené maštěné máslem (MLE)
Okurkový salát s rajčaty
Nápoj: Minerálka

Alergeny:
OBI – Obiloviny obsahující lepek a výrobky nich; KOR – Korýši a výrobky nich; VEJ – Vejce a výrobky z nich; RYB – Ryby a výrobky z nich; ARA – Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich; SOJ – Sójové boby a výrobky z nich; MLE – Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); OŘE – Skořápkové plody, ořechy, pistácie, makadamie, mandle a výrobky z nich; CEL – Celer a vyrobky z něj; HOŘ – Hořčice a výrobky z ní; SEZ – Sezamová semena a výrobky z nich; SO2 – Oxid siřičitý a siřičitany; LUP – Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj; MĚK – Měkkýši a výrobky z nich;