Druhý ročník této celorepublikové hry, zaměřené na vzdělávací úkoly, týkající se recyklace odpadů a samotného sběru baterií, mobilů a drobného elektra, je pro letošní školní rok u konce 🙂

Do hry se zapojilo celkem 1 700 škol z celé České republiky. Pro 400 nejaktivnějších škol, tedy těch, které získaly nejvíce bodů, je připraven diplom a peněžní odměna. Nu, a aby toho soutěžení nebylo málo, je vyhodnoceno vždy 10 nejaktivnějších škol v každém kraji. Tyto školy obdrží ještě zvláštní diplom a poukázku v hodnotě 5000 Kč na tematickou exkurzi. 

Tak, již vás nebudu napínat, určitě jste zvědaví, jak si letos vedla ZŠ Břidličná 🙂 Ano, je to moc pěkný pohled. V republikovém hodnocení jsme se umístili na krásném 25. místě!!! Škola obdrží diplom a poukázku na 3000.- Kč na nákup v obchodě Kaufland.

A jak jsme uspěli v rámci kraje? To vám prozradí tabulka 10. nejúspěšnějších škol.

Děkujeme všem žákům, pedagogům a spoluobčanům, kteří se do hry zapojili a pomohli tak k pěknému umístění naší školy.

Soutěž bude pokračovat i v příštím školním roce, proto již nyní prosíme o spolupráci!!! Na podzim proběhne opět velký sběr baterií i drobného elektra. Takže klidně již nyní noste věci do školy.

Mgr. Květa Děrdová
koordinátor EVVO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *