Ve středu 15. 2. se v Kulturním domě Břidličné konal hudebně vzdělávací pořad, který jsme ve spolupráci se skupinou Varáci zajistili pro naše žáky. Škola uhradila veškeré náklady s koncertem spojené, pro žáky i vyučující byl tedy zdarma. Žáci 1. stupně si poslechli pořad Písničkový kolotoč a starší žáci 6. – 9. tříd pak Vývoj české rockové hudby ve 20. století. Výchovný koncert byl multimediální a interaktivní, doprovázený hrou na kytaru, zpěvem a poutavou projekcí. Autorem projektu je Mgr. Milan Parnahaj, který pro projekt získal certifikát Ministerstva školství ČR. Oba programy měly u žáků i vyučujících kladný ohlas, více naleznete ve fotogalerii.

Mgr. Markéta Barschová, MBA
ředitelka školy

One Comment on “Hudebně vzdělávací pořad”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *