Ve čtvrtek 16. června se třídy 6. A, 6. B a 7. B vydaly na školní výlet. Jely do Ostravy a navštívily Zábavní centrum Horník a Velký svět techniky U6. V Horníkovi nás čekal Laser game, kde se všichni žáci aktivně zapojili do her. Žáci se naučili strategii, procvičili postřeh, ale hlavně se skvěle bavili. Druhou zastávkou byla návštěva vzdělávacího centra U6, kde si každý našel to své. Někoho více zajímala technika, druhého příroda, lidské tělo, energie, vesmír, kino ….. a někoho bufet. Ty, které zajímaly expozice, vyhráli a doslova si vyhráli. Mohli si vyzkoušet vlnění, provést rozklad světla hranolem, nechat vyrůst rostlinu, rozsvítit světla pomocí různých elektráren, vyřešit matematické hlavolamy, vyzkoušet svůj čich a další možnosti.

Výlet se nám vydařil, počasí nám přálo a ani bouřka na zpáteční cestě nám nezkazila náladu.

třídní učitelé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.