Co to je mondioring – slovo, které mnozí z nás neznají. Jedná o velmi progresivní a perspektivní kynologický sport, při němž musí pes zvládnout v jednom zátahu bez přerušení tři za sebou jdoucí disciplíny: poslušnost, skoky a obranu.

V pátek 3. 6. 2022 měly děti navštěvující ŠD možnost shlédnout ukázku výcviku psů. Navštívili nás pod vedením naší paní asistentky Barbory Vilimcové tři její svěřenci (belgičtí ovčáci). Psi byli naprosto úžasní a rozhodnout se, který z nich se nám líbil víc, se určit nedá. Předvedli nám vynikající obranu při útoku na osobu, daleké skoky a zajištění podezřelé osoby. Všem se nám tyhle ukázky velice líbily. Děti byly nadšené.

Na závěr bychom chtěli moc poděkovat skupině JacoB Mondioring a paní Vilimcové za krásně prožité páteční odpoledne a těšíme se na další spolupráci.

Vychovatelky ŠD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.