Stalo se již tradicí, že jednou ročně, v dubnu, pořádá Okresní myslivecký spolek Bruntál přehlídku trofejí.

 Letos se konala ve Společenském domě v Břidličné. Součástí víkendové akce, bývá rovněž vystoupení trubačů a další doprovodný program. Ten je určen především dětským návštěvníkům. Stejně tak tomu bylo i letos.

 V sobotu 9. 4. 2022 tak mohli zájemci vyzkoušet laserovou střelnici, vytvořit si vlastní placku, ale o zábavu a poučení se opět postarali i členové chovatelského kroužku se svými svěřenci. A tak bylo k vidění a hlavně pro zájemce i k hlazení, 12 druhů zvířat. Jednalo se o užovku červenou, agamu, gekončíka,  achatiny, mnohonožky, syčící šváby, želvičky, ale i králíčka, křečka, morče, pískomily či potkana.  Nu, a že byl o zvířátka zájem, a to nejen u dětí, potvrzují pořízené fotografie i reportáž na TV Polar.

Mgr. Květa Děrdová
vedoucí kroužku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *