V letošním školním roce jsou na naší základní škole otevřeny pro žáky dva čtenářské kluby. Jeden je pro mladší žáky (2. + 3. třída – vedoucí Lucie Hamplová), druhý pro starší žáky (4. + 5. třída – vedoucí Luba Petříková). Účelem těchto klubů je probudit a prohlubovat v žácích zájem o čtení a zábavnou formou rozvíjet čtenářskou gramotnost. Jak to v klubech vypadá? Jednou týdně probíhá setkání, kde čteme, bavíme se o knihách, vytváříme příběhy, hrajeme scénky, plníme kvízy, pracujeme i na PC. Do těchto pravidelných setkání ještě pořádáme návštěvu knihoven. Naše poslední akce proběhla 26. 10. byla to hallowenská tématika, děti si vyráběly strašidýlka, záložky do knížek, dlabaly dýně…

Zkrátka prožily krásné a zábavné odpoledne…..

Lucie Hamplová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *