Začátek školního roku s sebou přináší nabídku zájmové činnosti pro naše žáky. Další kroužky se budou otvírat podle projeveného zájmu příští měsíc. Připravují se zájmové činnosti z oblasti přírodovědy a chovatelství.

Keramicko-výtvarný kroužek paní učitelky Mgr. Zapletálkové se již na stránkách školy představil. Připomínám, že bude probíhat každé úterý od 13:30 do 15 hodin.

Kroužek fotbalu je určen pro žáky 1. – 3. ročníku a povede jej zkušený trenér mládeže Bc. Ferdinand György vždy ve středu od 14:30 do 15:15 hodin v tělocvičně školy.

Základy gymnastiky a aerobiku pro dvě věkové kategorie 6 – 8 let a 8 – 11 let povede trenérka Lýdie Mihálová. Cvičení bude probíhat v tělocvičně v úterý, ve středu a ve čtvrtek vždy od 15:40 do 17:00.

Součástí programu je příprava na mimoškolní sportovní soutěže.

Pro všechny šplhavce je připraven kroužek horolezecký povede zkušená trenérka Mgr. Andrea Továrková. Lezecká stěna v tělocvičně ožije ve čtvrtek 7. 10. v 16:30.

Na dobré výsledky v soutěžích naváže kroužek badmintonu pod vedením Mgr. Hany Dobrozemské. Tréninky budou každý čtvrtek od 14:30 do 16:00 probíhat ve sportovní hale v Ryžovišti.

Budoucí rybáři se mohou opět těšit na zájmový kroužek rybářský pod vedením pana Jaromíra Krečmera. První setkání se uskuteční 29. 9. od 14:30 do 15:30 v areálu školy.

Mgr. Miroslav Šimůnek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *