V neděli 13. 6. 2021 se několik žáků z přírodovědného, ale i chovatelského kroužku SK ASK ČR Břidličná při ZŠ, vydalo za dobrodružstvím. Nu, několik, bylo jich rovných 15 a tak, jsme měli nejsilnější zastoupení.

Letošní ročník Zlaté srnčí trofeje, byl pojat tak trochu netradičně. Organizátoři ji totiž pojali jako stezku poznání, s názvem „Co už vím“. A tak, na děti čekalo 10 zajímavých vědomostních i dovednostních stanovišť. Byla to stanoviště – Lesní obři, Kdo s kým bydlí, A zase ta mluva, Lesní muž, Kynologie, Všude samé peří, Dobroty z lesa, Střelec, Šperk z lesa a Zvířecí jóga.

Účastníci na stanovištích tentokrát získávali razítko za úspěšné absolvování i drobný dáreček. Ti, kteří, splnili všechna stanoviště, mohli využít pohody a opéct si špekáčky a pobavit se s přáteli. V závěru príma dopoledne čekala na šikovné soutěžící odměna. Nu, a protože šikovní byli vlastně všichni, kteří se odlepili od PC a mobilů a vyrazili ven, odnesli si na konec medaili i krásnou sadu pohledů, všichni. Počasí nám přálo, dopoledne uteklo jak voda a už byl čas na návrat domů.

Na závěr nezbývá než poděkovat všem organizátorům, za senzační setkání a těšit na další společně strávené chvíle.

Mgr. Květa Děrdová
vedoucí kroužku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.