Prvňáčci měli start do školy opravdu náročný. Jen se stihli rozkoukat ve škole, přišla distanční výuka. Po návratu do školy nebyly hodiny TV ani HV. V březnu přišla druhá distanční výuka.

Prvňáčci tedy nezažili žádné akce školy, žádné soutěže, žádná divadelní představení.

A proto jsme alespoň trošku oslavili jejich svátek – MDD. Oslava probíhala nejdříve ve třídě, kdy děti ve skupinkách řešily různě složité úkoly z JČ a Ma. Spolupracovaly a radily se a ti nejlepší si vybojovali sladkou odměnu. Potom jsme si připili a poseděli u malého pohoštění. Nechyběl ani dárek v podobě časopisu Dráček, který zajistila dětem paní asistentka. Následovala vycházka za zvířaty, kde jsme pozorovali zvířecí rodiny, o kterých jsme se učili.

Další den jsme využili časopis Dráček k výrobě rozkvetlého stromu. Výroba byla náročná, ale stálo to za to.

Mgr. Dana Dostálová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *