Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zveřejňujeme informace k blížícímu se zápisu do 1. ročníku:

– Pokud bude možná osobní přítomnost, zápis proběhne 15. 4. 2021 od 14:00 – 17:00 h. Přineste rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

– V případě špatné epidemiologické situace proběhne zápis elektronicky: zákonný zástupce vyplní zápisní lístek a pošle emailem do 15. 4. 2021 na adresu: zs.bridlicna@seznam.cz, popř. vhodí do poštovní schránky (z ulice Komenského).

– V případě návrhu na odklad zákonný zástupce vyplní zápisní lístek + žádost o odklad povinné školní docházky a rovněž zašle nebo vloží do schránky do 15. 4. 2021, následně doloží zprávu z pedagogicko-psychologické poradny, a to do konce měsíce května.

Aktuální informace i dokumenty budou na stránkách školy www.skolabridlicna.cz.

Těšíme se na Vás, kolektiv ZŠ Břidličná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *