Organizace listopad – prosinec

Vážení rodiče,
zasíláme soubor informací k dalšímu návratu žáků do škol.

  • V týdnu 23. 11. – 27. 11. pokračujeme stále v distanční výuce 3. – 9. ročníku.
  • Od pondělí 30. 11. je naplánován návrat celého 1. stupně a 9. A k prezenční výuce. Tzn., že tyto třídy budou chodit denně do školy, je omezena výuka TV a HV, tyto hodiny v rozvrhu zůstávají, je možné se věnovat např. teorii sportu/hudby, popř. vycházky ven apod.
  • Dle platného nařízení vlády je nutno nosit roušky – žáci i učitelé ve všech prostorách školy.
  • Od pondělí 30. 11. pro třídy 6. A, 6. B, 7. A, 8. A nastává tzv. rotační výuka. Konkrétně to znamená, že v týdnu 30. 11.- 4. 12. do školy také nastoupí 6. A a 6. B k prezenční výuce a 7. A a 8. A zůstávají v tomto týdnu na distanční/domácí výuce. V týdnu 7. 12. – 11.12. do školy nastoupí 7. A a 8. A k prezenční výuce a 6. A a 6. B zůstávají v tomto týdnu na distanční/domácí výuce.
  • Budeme učit dle platného rozvrhu, který platí od září 2020. V případě tříd na distanční výuce (vždy se jedná jen o 2 třídy) budou opět rozděleny hodiny na samostudium a on-line výuku, která bude mít stejný počet on-line hodin jako dosud (6. A 13 h, 6. B 13 h, 7. A 13 h a 8. A 14 h), jen jejich čas bude dle rozvrhu, rozpis hodin distanční výuky pro Vás i třídy obdržíte ve středu 25. 11.

  • Jídelna/obědy
  • Od 30. 11. dojde k automatickému přihlášení stravy všech žáků přihlášených do školní jídelny, mimo 7. A a 8. A na rotační výuce.
  • Žáci na tzv. rotační výuce mohou také navštěvovat školní jídelnu, v případě zájmu se musí přihlásit k odběru obědů telefonicky nebo emailem na kucharkyjidelna@seznam.cz.

  • Školní družina
  • Provoz školní družiny se návratem 1. stupně nemění.

Těšíme se na setkání s žáky a návrat k běžnému režimu. Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení, v případě Vašich dotazů se prosím obracejte na třídní učitele nebo vedení školy.

Přílohy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *