Vážení rodiče,

vzhledem k okolnostem a situaci v ČR zatím nemůžeme v tuto chvíli podat informaci, kdy se vrátí žáci do škol, případně kterých ročníků se návrat bude týkat. Stejně jako Vy čekáme na pokyny MŠMT a MZČR. Nadále proto bude probíhat distanční výuka, v případě změny budeme o všem informovat na webových stránkách školy, popř. informace podají třídní učitelé.

OBĚDY – JÍDELNA – ZMĚNA

Od pondělí 2. 11. 2020 již bude možné, aby se žáci chodili i po dobu distanční výuky stravovat do školní jídelny. Jídelna se otevře za předpokladu dostatečného množství zájemců (ekonomické důvody).

V případě zájmu o stravování ve školní jídelně, prosím, dítě přihlaste e-mailem na adresu: kucharkyjidelna@seznam.cz, a to nejpozději do čtvrtka 29. 10. do 9:00. Uveďte jméno žáka, třídu a od kdy do kdy jej přihlašujete v měsíci listopadu.

Přístup do školní jídelny i školy mají pouze žáci, doprovázející rodiče musejí čekat mimo prostory školy. V jídelně bude stanoven pedagogický dohled.

Žádáme Vás o dodržování těchto pravidel.

Provoz školní jídelny je v souladu s pokynem čj. MSMT-39443/2020-2 z 13. října 2020. Je nutné dodržovat přísné hygienické nařízení, rozestupy, hygienu rukou a u stolů mohou žáci sedět pouze ob jedno místo.

 Výdej obědů od 2. 11.2020 bude pouze v pevně stanovenou dobu a to:

  • Cizí strávníci/důchodci: 11:00 – 11:30 h
  • Žáci 1. stupně: 11:30 – 12:00 h
  • Žáci 2. stupně: 12:00 – 12:30 h

Věříme, že v této nelehké době je alespoň možnost navštěvovat školní jídelnu částečná úleva pro některé z Vás. Prosíme, pokud možnosti využijete, abyste tak učinili v co nejkratší době, nejpozději tedy do 29. 10. 2020, do 9:00. V případě nedostatečného zájmu se provoz neotevře – informaci zveřejníme ve čtvrtek 29. 10. 2020 na stránkách školy.

Škola a školní družina jsou zatím do odvolání mimo provoz.

Vedení školy ZŠ Břidličná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *