Jak již bylo avizováno v minulém článku o plaveckých závodech 2. stupně naší školy, měly se 25. září v pátek uskutečnit závody prvního stupně. Hrozila různá vládní omezení chodu škol, ale nakonec se vše konalo podle plánu.
První až páté třídy si závodění a vody užily taktéž. První polovinu dopoledne závodily dvě první třídy a jedna druhá. Na to, že prvňáčci ještě neabsolvovali plaveckou školu, musíme konstatovat, že závodili všichni a nikdo se nebál. Někteří sice potřebovali podpůrný pás, nebo destičku, ale to vůbec nevadilo. Každá třída soutěžila samostatně, zvlášť holčičky, zvlášť kluci, aby bylo vše vyrovnané a spravedlivé. V druhé části dopoledne byla řada na 3. A, 4. A, 5. A a 5. B. Tady bylo závodících mnohem více a disciplíny byly trochu náročnější.
Po namáhavých výkonech si všichni užili volna v bazénu se spoustou vodních pomůcek, vše pod dohledem plavčíků. Při vyhlašování výsledků bylo rozdáno 21 sad kovových medailí a každý dostal nějakou sladkost na doplnění energie.
Jsme rádi, že u nás máme tak zdatné plavce a těšíme se na další vodní závodění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *