Ve dnech 3. a 4. září 2020 se zúčastnily třídy 6. A a 6. B pod vedením třídních učitelek adaptačního kurzu. Byli jsme ubytováni na chatě Kazmarka v Karlově pod Pradědem. Účelem kurzu bylo poznat žáky, seznámit se a adaptovat se po dlouhé odmlce….

Počasí nám přálo, byly krásné slunečné dny, takže jsme mohli i na procházky. Program byl jednak uvnitř v klubovně – hry i úkoly zaměřené na sebepoznávání, představování i na seznámení se s pravidly. Venku jsme využili místní hřiště, kdo chtěl, hrál míčové hry, využil posilovací stroje nebo si jen tak povídal s kamarády. Vydali jsme se i na procházku do Malé Morávky. Tam jsme opět ovládli místní hřiště.

Žáci si kurz užili, doufejme, že načerpali síly a budou na kurz dlouho vzpomínat.

Mgr. Bronislava Györgyová a Mgr. Pavla Kupková – třídní učitelky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *