5. a 6. září jsme se se žáky 6. A a paní uč. Ujfaluši zúčastnili adaptačního kurzu. Vyjeli jsme do Karlova p. Pradědem, kde na nás čekalo ubytování na chatě Kazmarce.

Cílem kurzu nebylo jen žáky seznámit, ale především stmelit a prohloubit vztahy. Proto jsme pracovali většinou na aktivitách, při kterých mezi sebou museli komunikovat, spolupracovat, přemýšlet o sobě i o ostatních.

Samozřejmě se našel i čas na zábavu. V blízkosti chaty se nachází tábořiště s in-line a cyklo okruhem, které je vybaveno i venkovními posilovacími stroji. Obklopeno je lesíkem, takže jsme měli spoustu možností, jak se pořádně vyřádit. A protože nám počasí přálo, rádi jsme toho využili.

Stravování bylo řešeno plnou penzí přímo na chatě. Pan kuchař se opravdu snažil, moc jsme si pochutnávali a netrpěli hladem :-).

Výsledkem toho všeho byly příjemně strávené dva dny.

Velké poděkování patří MěÚ Břidličná, který poskytl finanční podporu a výrazně nám tak snížil náklady na kurz.

Mgr. Barbora Pilárová,
tř. učitelka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *