V úterý 12. června nadešel dlouho očekávaný den, kdy naši prvňáčci vyrazili do Prahy do Divadla Spejbla a Hurvínka. Tento výlet si zasloužili vítězstvím v celostátním projektu „Veselé zoubky“. Nikomu nedělalo potíže brzké ranní vstávání, už ve 4 hodiny všichni čekali na autobusovém nádraží. Do Prahy jelo také několik ochotných rodičů, kteří po celý výlet bedlivě dbali na bezpečnost dětí a hladký průběh celého dne. Program začal představením v divadle, následoval odjezd na Hradčany a procházka z Hradu Královskou cestou přes Malostranské náměstí, Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí až na hlavní nádraží. Počasí bylo nádherné, s dětmi jsme zavítali také do muzea Karla Zemana, na Karlově mostě jsme si zazpívali za doprovodu přítomného hudebního tělesa, prohlédli si Čertovku, dále si děti zařádily v domě hraček, nevynechaly ani MC Donald, kde se všichni náležitě občerstvili. Nezapomnělo se ani na zmrzlinu… Putování Prahou všichni do jednoho bravurně zvládli a přesně v 16 hodin opět nasedli do autobusu a zamířili k domovu. Velký dík patří společnosti dm drogerie, která nám celý výlet zafinancovala a také panu ing. Josefu Petrikovi za bezpečnou a perfektní dopravu do Prahy a zpět. Děkuji také rodičům dětí – panu Mlčochovi, paní Přecechtělové, paní Brenkusové a panu Liškovi za pomoc při péči o děti.

Mgr. Jarmila Gardoňová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *