V pátek 31. května pořádal plavecký oddíl Břidličná ve spolupráci s naší základní školou plavecké závody pro žáky nižšího stupně. Závodníci se dostavili v hojném počtu a radost z vody na nich byla opravdu vidět. Stěžejní byly dvě závodní disciplíny. Jedna pro zkušené plavce a aby nebyl nikdo v nevýhodě, byl vyhlášen ,,žížalový závod“ na 25. metrů, tedy kraulové kopání s pomůckou. Zazávodily si i třídy mezi sebou. Všem dětem byl dán i volný čas na různé vodní hrátky. Na závěr byly rozdány dle výsledků medaile, diplomy a pro všechny sladké odměny. Na své si přišel i pedagogický dozor.

Žáky vyššího stupně závody teprve čekají a budeme o nich také informovat. Prostředky potřebné k pořádání závodů byly poskytnuty z grantů města Břidličné, plavecký bazén se vším vybavením dala k dispozici MOS Břidličná. Za vše je tedy třeba poděkovat!

Za plavecký oddíl a základní školu, Mgr. et Mgr. Miroslav Hanuš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *