Vážení občané,

hledáme řešení, jak Vám umožnit stravování ve školní jídelně.

Abychom mohli od září 2019 tuto službu pro vás vykonávat, musíme posílit kuchyň o další pracovnici s částečným úvazkem. Část pracovního úvazku by mohla být dokryta na pozici uklízečky školy. Současně bude nutné zvýšit cenu za oběd. Orientačně by cena neměla přesáhnout 80,- Kč.

Cenu za oběd a další informace o přihlášení se dozvíte včas (měsíc srpen) prostřednictvím našich webových stránek a rovněž na vchodových dveřích budovy školy (ulice Nerudova).

Důležitým předpokladem k udržení poskytované služby bude také dostatečný počet přihlášených strávníků do konce srpna 2019 s dlouhodobějším zájmem o tuto službu. Jedná se o zajištění stability této hospodářské činnosti.

Mgr. Miroslav Šimůnek
V Břidličné 15. 4. 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *