Garant Fotbalová asociace ČR, tato soutěž je součástí Sportovní ligy základních škol – O pohár ministra školství

Pořadatelství této soutěže se ujala Základní škola Bruntál, Jesenická a zajistila herní plochu na umělé trávě v Bruntále. V okresním kole se o prvenství a postup do krajského kola utkalo šest družstev.

Na 1. místě se umístilo družstvo hráčů ze Základní školy Rýmařov, 2. místo vybojovali chlapci ze Základní školy Bruntál, Jesenická. Na 3. místě skončili naši fotbalisté, kterým touto cestou děkuji za vzornou reprezentaci školy (Matěj Tomica, Adam Slezák, Dominik Bareš, Petr Veber, Richard Hájek, David Šebesta, Tomáš Šebesta a Lukáš Plaček). 4. místo obsadilo Gymnázium Rýmařov, na 5. místě dohráli chlapci ze ZŠ Bruntál, Jesenická tým B a 6. místo zůstalo hráčům ze Základní školy Třemešná.

Pořadatelům děkujeme za pěkný sportovní zážitek.

Miroslav Šimůnek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *